Зростальна міграція загрожує Україні новою кризою

Parstoday.com

Як повідомляють, економісти за даними Управління державної статистики, через пару років Україні загрожує економічна криза. Причина такої критичної ситуації – міграція жителів нашої країни у пошуках кращого життя за кордоном, де згодом вони там залишаються жити та приймають громадянство.

Потреба в українських співробітниках з кожним роком збільшується, перш за все, в сусідніх європейських країнах — Польщі, Литві, Словаччині та в Хорватії. Наприклад, для підтримки економіки Польщі зараз необхідно залучити близько 5 000 000 переселенців, зазначимо, що Польща вже выдала3 000 000 дозволів на роботу українцям. На сьогодні в нашій країні стоїть гостро питання про повернення трудових мігрантів на Батьківщину.

На думку експертів, потрібно проводити реформи, і чим швидше, тим краще. Реформи по перетворенню нашої країни в реально зростальну економіку з високим попитом на робочу силу і високою заробітною платою.

Нещодавно наш Президент назвав трудове переміщення кроком до єднання з Європейським Союзом. Глава держави підкреслив, що детінізація зарплат і їх підвищення стануть головними інструментами припинення відтоку трудової міграції.

Але це тільки слова, а дії нинішньої влади показують абсолютно зворотні дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*