Ще два артисти з РФ потрапили до українського «чорного списку»

en.postila.io

Мінкульт України, ґрунтуючись на зверненні Служби безпеки України, оновив перелік громадян Росії, які являють собою загрозу для нацбезпеки нашої країни.

У оновленому «чорному списку» Міністерства культури з’явився російський актор Леонід Ярмольник та актриса Ірина Алфьорова. Таким чином, на сьогодні в списку від Мінкульту фігурують 144 людини.

Перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці України, складається Міністерством культури, і ґрунтується на зверненнях РНБО, Служби безпеки, а також Нацради з питань ТБ та радіомовлення.

Леонід Ярмольник заявив, що «вони» (українська влада) займаються тасуванням його прізвища з одного подібного списку до наступного, і на «ідіотизм» подібних дій він реагувати не збирається.

Алфьорова, коментуючи потрапляння до «чорного списку», зазначила, що може лише сміятися над цією новиною, і вважає, що не зробила Україні нічого, крім хорошого. Вона також нагадала, що в Україні у неї проживають родичі.

Раніше в список небажаних на території України осіб потрапили музиканти та артисти Карен Шахназаров, Микита Михалков, Олександр Розенбаум, Валентин Гафт, Наталія Варлей та інші знаменитості радянської та російської сцени, ТБ і кіноекрана. Всі вони стали нев’їзними на територію України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*