Чубаров: назва Криму може бути змінена

hyser.com.ua

Голова Меджлісу кримсько-татарського народу Р.Чубаров розповів про ймовірній зміні найменування Автономної Республіки Крим. Дана заява прозвучала під час анонсованого круглого столу, де обговорювалися результати соцопитування “Повернення Криму: бачення українців”.

В ході обговорення Чубаров підкреслив, що раніше конституційною комісією була сформована група, до компетенції якої входили питання, пов’язані з розробкою варіантів щодо статусу Криму. Центральне місце серед переліку завдань займало саме найменування автономної республіки.

Нині існують різні точки зору стосовно даної проблеми. Деякі пропонують залишити чинну назву, в той час як інші наполягають на тому, що республіка повинна мати назву Кримсько-татарська автономія. Політик наголошує, що дані розбіжності має розсудити Конституційна комісія. Крім цього він підкреслив, що одним з варіантів назви республіки є «Кримська автономія». Сама назва передбачає наявність в регіоні уряду автономії, а також наявність представницького органу.

В.Ганжара, депутат Держради анексованого Криму, відповів на дану заяву, що в республіці таким спекуляціям не надають значення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*