Нардепи вимагають від Гройсмана зниження газових цін

Shakhty.su

Парламентарії від «Опоблоку» виступили з пропозицією до своїх колег скласти вимогу на адресу Уряду. Згідно з зареєстрованою у ВР постанови, депутати хочуть зажадати від Кабінету міністрів скасування урядового рішення про підвищення цін на газ для українських споживачів.

Один з авторів постанови, нардеп Королевська, виступила з попередженням, що впровадження такого підвищення відкине мільйони українських сімей за межу бідності. Різницю між підвищенням пенсій та зарплат з одного боку, і підвищенням газових з тарифів з іншого, парламентарій Наталія Королевська назвала «злочином». Нагадала вона й про посилення правил субсидування українців, що також негативно вплине на рівень життя в країні, у сукупності зі стрибком газових цін.

Як відомо, 19 жовтня Уряд прийняв рішення підвищити газові тарифи для українців на 23 з половиною відсотки, обґрунтовуючи це вимогами Міжнародного валютного фонду. Рішення повинне набути чинності з першого листопада поточного року. Тисяча кубометрів буде коштувати 8 з половиною тисяч гривень (305 доларів США відповідно до офіційного курсу). Спочатку МВФ вимагав підвищення на шістдесят відсотків, але Кабміну Гройсмана вдалося виробити компромісне рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*