Завершено досудове розслідування по справі «Торнадо»

znaj.ua

Українська прокуратура повідомила екс-бійцям роти «Торнадо» про те, що досудове розслідування по їх кримінальній справі завершено. Предметом розслідування стала підготовка до втечі та організація заворушень в Київському СІЗО.

ГПУ встановила, що організована злочинна група, що складається з ув’язнених колишніх бійців роти «Торнадо», при пособництві співробітників СІЗО скоїла низку правопорушень, в тому числі масові акції заворушень і непокору законним вимогам представників закону, відсіч співробітникам силових структур і застосування різних предметів як зброю. Також пролунали звинувачення в погрозах вбивством та вчиненні насильницьких дій щодо правоохоронців, і незаконне зберігання вибухових пристроїв.

Організатором скоєння серії даних злочинів був названий колишній командир роти «Торнадо». Йому та його колишнім підлеглим повідомлено про підозру у вчиненні низки правопорушень.

Також повідомляється про завершення досудового розслідування у справі трьох співробітників Київського СІЗО, які звинувачені в пособництві екс- «торнадовцам».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*