«Норд» піде з молотка

Zemlyaki.name

Раніше затримане судно «Норд», слідство по якому викликало резонанс в Україні та РФ, виставлено на аукціонні торги. Про це повідомила ТСН.

Українська прокуратура повідомила, що судно «Норд» буде передано у розпорядження «АРМА» — агентства по розшуку та управлінням активами, отриманими в результаті незаконної діяльності. Прокуратура пояснила такий крок відшкодуванням бюджетних витрат, які були виділені на утримання «Норду» у бердянському порту.

ТСН повідомляє також, що сейнер може змінити власника через місяць. Стартова ціна — 1,5 мільйона гривень, але в процесі торгів сума може неодноразово збільшуватися. Уже відомо і про декількох зацікавлених покупців.

Віктор Вишньов, керівник держпідприємства «СЕТАМ», що займається організацією торгів, зазначив, що стартова ціна є невеликою, проте від торгів він очікує появи «істинної вартості».

У той же час компанія-судновласник буде домагатися повернення «Норду» через міжнародний суд. Рішення української сторони представник російського судновласника Ганна Шевельова назвала «політизованим»,

Нагадаємо, що в березні поточного року українська Прикордонна служба затримала в акваторії Азовського моря сейнер «Норд» і екіпаж у повному складі — десять чоловік. Судно йшло під російським прапором, екіпаж мав паспорта РФ, але через «кримську прописку» Київ вважає їх громадянами України. Більша частина екіпажу зараз знаходиться на українській території, капітан судна чекає суду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*