Тимошенко: дії Президента – політика знищення нації

Tymoshenko.ua

Юлія Тимошенко, яка представляє партію «Батьківщина», закликала громадян України до участі в мітингу, за допомогою якого вони зможуть висловити свою незгоду з політикою нинішнього уряду. Зокрема, одним з найбільш гострих питань є підвищення тарифів на газ. Антиурядові акції планують проводити 24 жовтня біля Адміністрації Президента України та біля облдержадміністрацій.

За словами Тимошенко, нинішній рівень протестного настрою серед населення України вкрай високий. Це викликано тим, що уряд, виконуючи вимоги МВФ, прийняв рішення про підвищення тарифів на газ. В результаті, люди зіткнулися з тим, що не можуть своєчасно оплачувати опалення. З огляду на наближення зими, дане питання актуалізується з кожним днем все більше.

Лідер «Батьківщини» розкритикувала Порошенка за субсидіарну політику. Президент заявляє, що збільшить виплати, однак дані бюджету на 2019 рік говорять про зворотне: на виплату субсидій планують виділити в 1,5 раза менше коштів.

Тимошенко заявила, що нова влада знизить вартість газу мінімум у 2 рази, більш того, буде поповнювати бюджет шляхом виведення бізнесу з тіні, а не шляхом скорочення соціальних виплат та підвищення тарифів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*