СОТ отримала скаргу Києва на дві пострадянських країни

Egemen.kz

Світова організація торгівлі отримала офіційне звернення українських представників. Київ має намір виступити з оскарженням антидемпінгових мит, які введені у Киргизстані та Республіці Вірменія у відношенні сталевих труб українського виробництва.

Як наголошується в документі, Єреван та Бішкек повинні були поетапно скасувати чинні мита, але не зробили цього на сьогодні.

Представники України у своїй скарзі зазначають, що антидемпінгові мита у відношенні української трубної сталевої продукції не відповідають положенням Світової організації торгівлі про антидемпінгові заходи. Також Київ відзначає порушення статті 6 Генерального договору «Про торговельну діяльність та тарифи».

Згідно з міжнародними домовленостями по подібнім питанням, у Єревана та Бішкека є два місяці для уникнення судових розглядів, та вирішення виниклої ситуацію. У разі, якщо переговори не вирішать ситуацію, яка склалася, Україна має право вимагати від Світової організації торгівлі винесення рішення.

Раніше СОТ частково підтримала Україну в рамках торгового спору з Росією — нагадаємо, що Москва зупинила видачу виробникам з України сертифікатів відповідності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*