У Харківській області вандали осквернили історичну пам’ять

hk.npu.gov.ua

Представники харківського обласного відділення поліції повідомили, що 22 жовтня у селі Липці був пошкоджений меморіал пам’яті загиблих в роки Другої світової війни. На даний момент особистості тих, хто причетні до осквернення історичної пам’яті, не встановлені.

Інформація про те, що група невідомих пошкодила меморіал, поступила у відділення поліції ввечері 22 жовтня. На місці події було проведено огляд й зібрані дані, необхідні для подальшого розслідування. На основі отриманого матеріалу ведуться роботи по встановленню обставин інциденту та пошуку винуватців. Крім того, в поліції готують відкриття кримінального провадження по даній справі.

Нагадаємо, що з 2015 року Україна взяла курс на декомунізацію, що закріплено на законодавчому рівні. В рамках даного Закону передбачається заборона на будь-яку символіку радянського періоду, комуністичний режим засуджується на всіх рівнях. Крім того, Закон про декомунізацію вказує на необхідність називати події 1941-1945 р.р.- Другою світовою війною, а не Великою Вітчизняною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*