В Україні створюють реєстр до якого занесуть власників бізнесу

Nslibraries.at.ua

Інформвидання «UBR.ua.» повідомляє, що в Мін’юсті підписали угоду, згідно з якою, відомству надається техдопомога програми OpenOwnership. Відзначається, що за допомогою даної програми можна встановити кінцевих власних вітчизняних фірм та занести їх в глобальний Реєстр. Ця угода також дозволить Міністерству поліпшити роботу Єдиного держреєстру, а також розробити низку нових Законів, відповідно до яких, інформація про справжніх власників підприємств повинна бути відкритою.

Голова Міністерства юстиції Павло Петренко зазначив, що у зв’язку з цим, планується переглянути та занести зміни в низку Законів, для того, щоб посилити відповідальність за публікацію неперевірених даних. Він підкреслює, що велику увагу приділять Законам, які припускають низку обмежувальних заходів проти тієї юрособи, яка не надає точні відомості про кінцевого бенефіціара фірми. Петренко також додав, що нововведення відіб’ються й на сфері бізнесу. Таким чином, буде законодавчо закріплений обов’язок юридичних осіб надавати відомості про структуру власності, при цьому необхідно враховувати й спосіб впливу, статутний капітал або відсоток права голосу кінцевих бенефіціарів.

Міністр підкреслив, що на даний момент існує чітка стратегія реалізації цих нововведень. Він зазначив, що у відомстві вже визначили чіткі дати по реалізації основних положень плану. Такі дії, на його думку, дозволять здійснить контроль над ефективністю даних нововведень. Глава Мін’юсту висловив надію, що вже через два роки всі дані щодо українського бізнесу будуть занесені в реєстр.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*