У Павлограді студенти під виглядом поліцейських вбили безпритульників

chiroyli.uz

У прес-службі Дніпропетровської обласної прокуратури інформують, що в Павлограді двоє студентів напали на безпритульників. Відзначається, що причиною даного вчинку стала звичайна розвага. В результаті нападу один з постраждалих загинув.

У прокуратурі зазначили, що інцидент стався чотирнадцятого жовтня, а його основними фігурантами стали двоє студентів двадцяти й вісімнадцяти років. Юнаки разом вживали спиртні напої, після чого вони вирішили розвіяти нудьгу та напали на людей без певного місця проживання.

Таким чином, двоє студентів прийшли на територію колишньої медико-санітарної частини та, представившись співробітниками правоохоронних структур, звернулися до бездомних з вимогою повернути засіб мобільного зв’язку, яким ті нібито заволоділи. Саме ця історія й стала подальшою причиною побиття зазначених осіб. Зловмисники стали бити постраждалих, в результаті чого, завдали їм тяжкі тілесні ушкодження. Пізніше жертв нападу госпіталізували, проте одному з них медики не змогли зберегти життя. На даний момент студентів затримали та утримують під вартою.

На даний момент місцева прокуратура порушила проти студентів кримінальну справу за порушення декількох статей Кримінального кодексу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*