Названі найбільш популярні країни серед українських туристів

Ukr.life

Інформвидання «Українська правда» повідомляє, що українське Мінекономрозвитку інформує, що часто українські громадяни у виборі держави для подорожі зупиняються на тих країнах, які розташовані по сусідству з Україною. Зазначається, що лише за шість місяців поточного року, з України виїхало понад сімнадцять мільйонів користувачів мобільного зв’язку.

У повідомленні відзначають, що найчастіше українці зупиняються у виборі для подорожі на таких країнах як Білорусь, Російська Федерація, Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина та ще на низці держав, які межують з українською територією. Водночас, підкреслюється, що з усіх поїздок українців за кордон, шістдесят відсотків припадає на подорожі в сусідні країни. Крім держав-сусідів, жителі нашої країни зупиняють свій вибір на таких державах як Чехія, при цьому, частка подорожей в цю країну склала 4,9% від усіх випадків перетину кордону, а також Туреччина та ФРН, де частка подорожей склала 4,1% від загального числа виїздів.

Крім цього, в повідомленні підкреслюють, що в аналогічні тимчасові рамки на українську територію приїхало більше ніж дев’ять з половиною мільйонів туристів. Зазначається, що найбільше число туристів відвідали Київську, Львівську, Одеську Харківську та Закарпатську області.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*