В Одесі створено спецназ «Укрзалізниці»

Usionline.com

Інформвидання «Факти» передає, що в Одесі вже тридцять п’ять членів стрілецької команди «Укрзалізниці» вперше почали виконувати свої обов’язки. До цього понад тридцяти днів співробітники команди опановували курс спеціальної підготовки, в ході якої передбачалося застосування стрілецької зброї.

Крім цього, членам групи видали все необхідне для роботи обладнання, а саме бронежилети, прилади нічного бачення та ще низку різноманітних техзасобів. Відзначається, що є ймовірність того, що новий стрілецький підрозділ зможе скоротити прояви вандалізму, які останнім часом все частішають на вітчизняній залізниці.

В управлінні УЗ в Одесі відзначили, що даний підрозділ створений в складі воєнізованої охорони, та зараз включає до себе п’ятдесят сім бійців. Основними задачами, які стоять перед командою є планування, розробка та втілення низки профілактичних заходів, які будуть направлені на перешкоджання розкрадань майна «Укрзалізниці».

Водночас, підкреслюється, що до цього ці задачі входили до обов’язків транспортної поліції, яку пізніше ліквідували. Проте зараз саме в Одесі вперше з’явився новий підрозділ, який повинен виконувати функції, пов’язані з профілактикою проявів вандалізму на вітчизняній залізниці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*