США: ми захистимо американські вибори від втручання Росії

intelligenesisllc.com

На сторінках американського видання The New York Times з’явилася стаття, в якій йдеться про те, що кіберкомандування США ініціювало проведення першої операції по запобіганню інформаційних атак з боку Росії. Головна мета даної операції полягає в захисті американських виборів від втручання ззовні.

Питання щодо проведення подібної операції актуалізувалося у зв’язку з майбутніми проміжними виборами в Конгрес США. На думку американських фахівців, враховуючи досвід Президентських виборів, варто очікувати чергової атаки російських хакерів. На цей раз головним об’єктом впливу стане інформаційний простір США.

У статті зазначено, що комплекс заходів протидії, підготовлений кіберкомандування США, стане першою операцією подібного роду, що проводиться за межами Сполучених Штатів з метою захисту виборів. Автори статті дають власну оцінку методам, які використовують США та Росія. Зокрема, йдеться про те, що дії Сполучених Штатів виглядають більш зваженими, оскільки спрямовані на захист свого інформаційного простору. У той час як Росія винаходить все більш деструктивні методи впливу на американське інформаційне поле.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*