Верховний муфтій Сирії: релігійні події в Україні – політичний розкол, а не церковний

capress.org

В ході спілкування з журналістами МІА «Росія сьогодні» Верховний муфтій Сирії Ахмад Бадреддін Хассун заявив, що релігійні події в Україні більше нагадують політичний розкол, аніж церковний. На думку Хассуна, релігія використовується політичними силами для дезінтеграції суспільства й просування своїх особистих, егоїстичних інтересів.

Верховний муфтій зазначив, що загострення ситуації у зв’язку з початком процесу з надання автокефалії УПЦ нагадує йому події в Сирії. На перший погляд, здається, що обидва конфлікти носять суто релігійний характер. Однак і у випадку з православ’ям в Україні та при розгляді релігійної війни в Сирії необхідно враховувати роль політичного чинника. На думку Хассуна, саме політичні суб’єкти своїми рішеннями провокують розпалювання релігійної ворожнечі.

Нагадаємо, що після того, як Константинопольський Патріархат ініціював процедуру надання автокефалії УПЦ, Російська Православна Церква заявила про розрив з Константинополем. Більш того, РПЦ звинуватила Константинопольський Патріархат у розколі православ’я в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*