Україна проти підвищення цін на «блакитне паливо»

slovoidilo.ua

Сьогодні, 24 жовтня, у столиці, біля Адміністрації Президента проходить акція протесту. На цей раз обурені українці та громадські активісти країни вимагають від Петра Порошенка негайно скасувати рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ для населення.

Наразі відомо, що протест громадян проходить спокійно, оскільки на акцію вийшли люди переважно похилого віку. Варто зазначити, що аналогічний мітинг проходить і під стінами Кабінету Міністрів.

Українці намагаються донести до уряду, що підвищення ціни на газ – це обкрадання. Нинішня влада абсолютно не думає про простих громадян. Людям просто нема чим буде платити, оскільки їх маленькі заробітні плати не відповідають рівню нових цін в країні.

Також, вчора, 23 жовтня, більшість місцевих рад різних рівнів прийняла рішення про масове звернення до Президента з вимогою скасувати підвищення вартості газу.

Крім того, народний депутат «Батьківщини» Юрій Одарченко на вчорашній прес-конференції заявив, що збільшення тарифів на «блакитне паливо» — це свідчення безвідповідальної політики влади та байдуже ставлення до власного народу. Підкреслимо, що в 130-ти районних і міських радах вже визначилися з датою звернення до Президента про скасування підвищення ціни на газ.

Нагадаємо, що вартість газу для населення стане вищою вже з 1 листопада на 23,5%. В Уряді пояснюють, що це необхідна умова МВФ для видачі траншу нашій країні. Адже, якщо не підвищити тарифи на «блакитне паливо», то в Україні немовби то настане дефолт. Щоб українці не відчули високі ціни на комунальні послуги, Петро Порошенко доручив уряду розширити програму субсидій для громадян.

Однак, як показує практика, субсидії отримати зараз надто важко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*