Україна буде підтримана ЄС в Азовському морі

Cnnturk.com

Під час виступу в Європарламенті глава дипкорупса ЄС Федеріка Могеріні у вівторок 23 жовтня заявила, що Європейський Союз вважає небезпечною ситуацію, що склалася на Азовському морі. Брюссель не прийме мілітаризацію цієї акваторії, підкреслила Федеріка Могеріні, тому, що це не відповідає нічиїм інтересам.

Ситуація, яка склалася в чорноморському регіоні, може дестабілізуватися через мілітаризацію морського простору, що стурбований Брюссель спостерігає з боку Москви та Києва.

Федеріка Могеріні нагадала у своєму виступі, що Чорне море, яке природним чином з’єднується з Азовським, є «європейським», і Європейський Союз не буде задоволений, побачивши посилення військової присутності у даному регіоні.

Разом з тим Україна, що опинилася в складних обставинах, буде Європейським Союзом підтримана, підкреслила глава дипвідомства ЄС.

Нагадаємо, що ситуація на Азовському морі значно ускладнилася у зв’язку з серією взаємних затримань риболовецьких судів російською та українською сторонами. Також Москва у вкрай різкій тональності відреагувала на можливість морських навчань «Україна – НАТО» в цьому регіоні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*