Опозиціонер розкритикував схеми українських газових закупівель

Novostipmr.com

Бізнесмен та нардеп «Опоблока» Юрій Бойко піддав критиці ситуацію схему закупівлі газу для забезпечення потреб населення та підприємств. За словами політика, Україна продовжує купувати газ з Росії, але робить це через європейські компанії.

Як нагадав опозиціонер, газ внутрішньоукраїнського видобутку обходиться в сто доларів США, в той час як ціна імпортного в три рази дорожче — триста доларів. Політик запропонував утворювати ціни на газ на підставі того факту, що населення споживає п’ятнадцять мільярдів метрів кубічних газу (внутрішнього видобутку), і в сумі з витратами підприємств та потреб комунальної сфери, повинна виходити сума у двісті доларів США. І саме з цієї цифри, висловив упевненість Юрій Бойко, потрібно проводити розрахунки субсидування населення та формування розцінок на газ для промислових потреб.

Бойко вказав на те, що Україна купує газ компанії «Газпром» через закупівлі в австрійців, що обходиться нашій країні на п’ятдесят доларів дорожче, а при аварійній ситуації або різкому похолоданні ціна буде тільки зростати. Нинішня ситуація з постачанням газу та формуванням його вартості свідчить про непрофесіоналізм тих, хто займається цими питаннями, підкреслив «опоблоковець».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*