Матіос: кожен третій військовослужбовець повертається із зони АТО зі зброєю

Iamir.info

Головний воєнпрокурор України Анатолій Матіос озвучив цифри по зброї та боєприпасам різного типу, які були вилучені у громадян за чотири роки.

Співробітники правоохоронних органів в ході проведених в різних регіонах України операцій вилучили понад вісім з половиною тисяч одиниць вогнепальної зброї, що не пройшли належну реєстрацію.

У цю цифру включені чотири сотні гладкоствольної зброї, чотири з половиною тисячі нарізної та 3700 інших типів вогнепальних одиниць зброї.

Крім вогнепальної зброї, співробітники силових структур вилучили у громадян України майже 250 реактивних систем і гранатометів, приблизно 9 тисяч гранат, понад дві сотні мін, і більше 1100 вибухових пристроїв «кустарного» виробництва.

Незаконний оборот зброї в такій кількості привів до скоєння більш ніж 12 тисяч правопорушень з його використанням. Матіос зазначив, що скористалися можливістю зареєструвати трофеї із зони бойових дій лише 250 раз, інші учасники бойових дій на Сході країни трофейну зброю ховають і на легальний облік не ставлять, заявив Головний воєнпрокурор України.

Кожен другий або третій військовослужбовець повертається із зони збройного конфлікту з якоюсь зброєю, підсумував Матіос.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*