Гройсман пообіцяв зробити з України «Голлівуд»

24tv.ua

Володимир Гройсман, голова Кабміну, обіцяв зробити нашу країну державою кіноіндустрії. Гройсман вважає, що кінобізнес України й так вже почав виходити на новий рівень. Таку думку прем’єр висловив у середу, під час чергового засідання уряду.

Цього року ми вже завершили 29 кінопроектів. Зараз йде робота над запуском 17-ти вітчизняних серіалів. Гройсман вважає, що це лише початок і що в Україні формується «нова акторська школа», а в майбутньому ми неминуче станемо країною кіноіндустрії. Більш того, прем’єр сподівається, що кіно навіть буде приносити країні доходи. Буде наповнюватися державний бюджет. Зараз створять умови для підтримки українського кіно, а талантів у нас в країні вистачає — вважає Гройсман.

З останньою тезою сперечатися складно. Талановитих людей в Україні більш ніж достатньо. Залишилося тільки знайти молодих перспективних фахівців для роботи в Кабміні, адже якщо наш уряд не очолить професіонал, всі ці красиві ідеї можуть дуже довго озвучуватися можновладцями.

А поки ми бачимо лише відчайдушні кроки Кабміну, який зараз проводить чергову хвилю приватизації, реалізує жахливе підвищення ціни на газ, опалення та гарячу воду. Розпродаж держпідприємств проводиться за участю міжнародних радників, а ціни для населення підвищує на вимогу МВФ. Чи можна в таких умовах створити якісне національне кіно? Ну хіба що низку постапокаліптичних фільмів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*