Адвокат екс-бійців «Беркута» назвав учасників Євромайдану «бойовиками»

Golos.ua

На засіданні суду по справі екс-бійців ПМОП «Беркут» захисник підсудних Ігор Варфоломєєв піддав критиці присвоєння статусу постраждалих активістам Євромайдану.

На думку Варфоломєєва, фіксація на відеозаписах наявності у активістів палиць та шоломів, дозволяла чинним на той момент співробітникам міліції кваліфікувати євромайданівців як бойовиків.

Яніс Симонов, представник сторони обвинувачення, заперечив адвокату, вказавши йому, що шоломи та палиці у активістів були відповіддю на незаконні дії співробітників МВС по відношенню до самих євромайданівців.

Нагадаємо, що Генпрокуратура передала на розгляд суду справу екс-«беркутівців» Зінченко та Аброськіна, підозрюючи колишніх міліціонерів у вбивстві тридцяти дев’яти учасників Євромайдану. Два роки по тому після передачі справи, у 2016-му році, до суду були відправлені матеріали справи ще трьох співробітників міліцейського підрозділу особливого призначення.

У період з грудня 2013 року до лютого наступного року, в ході акцій протесту, зіткнень зі співробітниками міліції та снайперського вогню по активістам, загинуло сто шість чоловік.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*