США отримають Космічні війська через два роки

psevreni.com

У Сполучених Штатах з’явиться новий рід військ — космічний. Про такі зміни у Збройних силах північноамериканської держави повідомив Майк Пенс, який одночасно обіймає посади віце-президента країни та керівника Національної космічної ради.

Спочатку Космічні війська не будуть структуровані так само, як інші структури Збройних сил США, пояснив Пенс. На даний момент опрацьовується консолідація необхідних ресурсів, і на підставі цієї консолідації Конгрес США та адміністрації майбутніх керівників держави будуть розвивати даний рід військ.

Віце-президент повідомив також, що незабаром американський Президент Дональд Трамп звернеться до конгресменів з проханням провести формування єдиної команди цивільних та військових експертів, які спеціалізуються на питаннях безпеки у космічному просторі. Пенс додав, що у Вашингтоні космічний (навколоземний) простір вважають такою ж ймовірною ареною битв, як суша, морський простір або небо. Сполучені Штати мають на меті домінувати в космосі також, як і на земній поверхні, підкреслив другий за посадою державний діяч США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*