«Нафтогаз» почав грошове стягнення з «Газпрому»

hyser.com.ua

Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко повідомив у своєму Facebook-запису, що перерахування коштів на виконання судового рішення з боку «Газпрому» вже почалося.

Вітренко повідомив, що грошовими коштами за двомісячний період від російської енергокомпанії було отримано 18 мільйонів доларів США.

Керівник «Нафтогазу» уточнив, що ці кошти були отримані в додаток до раніше отриманих українською компанією 2,1 мільярда доларів.

Раніше Юрій Вітренко заявив: якщо НАК «Нафтогаз України» буде ліквідовано у період найближчих шести років, це суттєво ускладнить стягнення коштів з «Газпрому». Він нагадав, що якщо у відношенні до російської компанії доведеться залучити примусове стягнення, то наступні судові дебати займуть приблизно шість років. Тому, підкреслив Вітренко, ліквідація української компанії можлива не раніше 2024 року.

Нагадаємо, що виплати «Газпрому» були призначені в ході судових процесів з «Нафтогазом» Стокгольмським арбітражем, який визнав вимоги української сторони обґрунтованими.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*