Київська область отримає нового губернатора

Bykvu.com

Представники Київської ОДА повідомили, що 23 жовтня відбулися збори, на яких нинішній губернатор Київської області Олександр Горган заявив про свою відставку. З’явилася інформація, що звільнену посаду займе Олександр Терещук.

На даний момент, заява про відставку нинішнього губернатора має статус неофіційної, однак, як повідомляють джерела в Київській ОДА, офіційна ротація кадрів відбудеться вже найближчим часом. Чиновники, які були присутні на зборах, відзначили, що «прощання» Горгана можна схарактеризувати однією фразою «я втомився, я йду». Він звернувся до своїх підлеглих зі словами, що відтепер кожен буде сам за себе.

У день, коли Горган зібрав своїх підлеглих й повідомив про відставку, проходило засідання Кабміна. Нинішній губернатор Київської області повинен був прийти на дане засідання й представити звіт щодо успіхів по впровадженню реформи НУШ (Нової української школи). Замість цього Горган провів власне засідання з підлеглими, а в Кабмін відправив своїх представників.

Ім’я Олександра Терещука вже не раз спливало в ЗМІ як найбільш ймовірний варіант заміни чинного губернатора Київської області. З’являлася навіть інформація про те, що Терещук зустрічався з мером Віталієм Кличком та обговорював це питання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*