Під Києвом колишній регіонал «захопив владу»

kiev24.ua

Українська активістка Ірина Федорів повідомила, що 24 жовтня депутат Сергій Даніш незаконно захопив владу в Коцюбинському селищі, розташованому під Києвом. Федорів провела своє власне журналістське розслідування і з’ясувала, що самопроголошений голова селища замішаний в декількох аферах та приховуванні доходів.

За словами активістки, 24 жовтня відбулася псевдосесія селищної ради, на якій був знятий з посади чинний голова й призначений новий. Ним став депутат Сергій Даніш, який раніше обіймав посаду помічника екс-регіонала Петра Мельника. Він фігурує в декількох судових розглядах, зокрема за підозрою в скоєнні квартирних афер. Виходячи з даних, зазначених у декларації Даніша, він намагався приховати свої доходи шляхом створення фіктивних боргів, рахунків та виведення майна. Більш того, журналістці вдалося дізнатися, що самопроголошений голова селища відбув термін у СІЗО.

Федорів зазначила, що якщо Данішу все ж вдасться знайти реєстратора, який зафіксує «законність» його обрання, то це стане черговим захопленням влади в даному селищі.

Активістка нагадала, що законно обраним головою селища є Ольга Матюшина, проте вона була відсторонена від влади незаконним шляхом в березні поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*