У США зафіксовано черговий замах на вищих осіб

Commons.wikimedia.org

Американський інформаційний канал Fox News опублікував витяги зі звіту Секретної служби США, в якому говориться, що 24 жовтня була ліквідована спроба зловмисників поставити під загрозу життя відразу двох американських політиків. Співробітники Секретної служби перехопили дві посилки з підозрілим вмістом. На одній з них було вказано адресу екс-держсекретаря Хіларі Клінтон, а на іншій – екс-президента Барака Обами.

Загроза була виявлена під час стандартної перевірки пошти. Вміст обох посилок відразу викликав підозру, й аби уникнути непередбачених наслідків, вони були вилучені. У звіті Секретної служби зазначено, що ймовірність успішного доставлення даних посилок за вказаними адресами була дуже мала. На даний момент Секретна служба спільно з поліцією веде слідчі дії.

За останній час подібні випадки почастішали. Раніше в деяких американських ЗМІ писали, що біля будинку Клінтонів було виявлено вибуховий пристрій. Об’єктом зловмисників ставав американський мільярдер Джордж Сорос. Вибуховий пристрій залишили в його поштовій скриньці, проте його було виявлено та нейтралізовано.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*