Україна відправляє за кордон 20 тяжкохворих пацієнтів

Mybystrica.sme.sk

24 жовтня в рамках засідання Кабміну було прийнято рішення відправити на лікування за кордон 20 пацієнтів, які перебувають у важкому стані. Дана можливість виникла завдяки тому, що на рахунках деяких іноземних лікарень накопичуються залишки коштів.

Представники Міністерства охорони здоров’я повідомили, що на даний момент 59 чоловік потребують поїздки за кордон для проходження курсу лікування. Для того, щоб забезпечити всіх нужденних необхідним лікуванням, потрібно понад 200 млн грн. Можливість поїхати за кордон і пройти курс лікування залежить від того, послуг якої з іноземних клінік потребує пацієнт. Якщо на рахунку таких лікарень утворилися залишки коштів, в результаті або одужання частини пацієнтів, або раптової смерті, то тоді у тяжкохворих людей з України з’явиться можливість поїхати туди. У МОЗ повідомили, що на даний момент на рахунках іноземних лікарень знаходиться майже 70,2 млн гривень залишку.

Нагадаємо, що у 2018 році можливість проходження курсу лікування за кордоном отримали 177 пацієнтів з України. З бюджету для цього виділили близько 491 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*