У Норвегії проводяться масштабні навчання Альянсу

Ua.news

В рамках навчань Північноатлантичного Альянсу «Єдиний тризуб – 2018» на території Норвегії візьмуть участь 45 тисяч військовослужбовців з країн-членів НАТО. Відзначається, що дані навчання є найбільшими за останні шістнадцять років.

Навчання, що проводяться до сьомого січня, відпрацьовують ситуацію збройного нападу на одну з держав, що входять в Альянс. Десять тисяч одиниць транспорту, півтори сотні одиниць авіаційної техніки та сімдесят плавзасобів з більш ніж тридцяти країн-членів НАТО, залучених в навчаннях, змусили експертів говорити про сигнал Брюсселя, який надсилається на адресу Російської Федерації. Вибір місця проведення навчань — Північна Європа — може служити сигналом небажання Альянсу спостерігати за освоєнням Росією арктичних природних багатств.

На даний момент відомо про похід до норвезьких берегів американської авіаносної ударної групи. Групу Військово-морських сил Сполучених Штатів очолює авіаносець «Гаррі Трумен», який супроводжують французькі фрегати та вертолітоносець типу «Містраль».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*