Аваков: співробітники української поліції пройдуть підготовку в Австралії

News.liga.net

У прес-центрі МВС повідомляють, що голова Міністерства Аваков повідомив, що зараз українська поліція налічує понад сто сорока тисяч співробітників. На даний момент основними партнерами держави у сфері підготовки правоохоронців є такі держави, як Канада, Сполучені Штати, а також низка європейських країн.

Однак, водночас, дуже корисним буде засвоєння й австралійського досвіду. Засвоєння такого досвіду стане можливим завдяки проходженню підготовки українськими правоохоронцями в коледжі Федеральної поліції в Австралії.

Сам коледж, де навчаються австралійські правоохоронці, розташовується в місті Канберра. В навчальному закладі проходять підготовку різні правоохоронці, при цьому, вони можуть бути як рекрутами, так й старшими офіцерами. У коледжі необхідно пройти спочатку фундаментальний курс, тривалість якого досягає півроку, а вже потім термін навчання визначається залежно від низки критеріїв.

Голова департаменту навчання австралійського коледжу Кайлі Фловер підкреслює, що однією з сильних сторін навчального закладу є культурний розвиток правоохоронців. Крім цього, коледж має навчальний центр не тільки в Австралії, але й в Індонезії, який надає підготовку для партнерів зі всього світу. У свою чергу, голова Міністерства внутрішніх справ запропонував керівництву коледжу відвідати українську академію поліції та взяти участь у розробці навчальних програм для майбутніх правоохоронців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*