Одеська організація вимагає розслідування по позаштатному раднику Януковича

dumskaya.net

Активісти громадського руху Одеси «Рада Громадської безпеки опублікували на своєму офіційному сайті заяву щодо діяльності одеського підприємця та політика Леоніда Климова.

Провівши повномасштабне вивчення його діяльності у сфері бізнесу з 1990 року, вони зажадали від правоохоронних органів та голови держави проведення належного розслідування.

Члени організації у своїй заяві звинуватили Климова в захопленнях держмайна у сфері виробництва, торгівлі та туризму, а також ділянок землі, та у подальшому створенні на базі захопленого майна бізнес-структури «Примор’я».

У заяві нагадується, що протягом десятиліть Клімов очолював «Імексбанк», який, стверджують укладачі заяви, діяв не без корупційних зв’язків. У 2015 році «Імексбанк» залишив після себе багатомільярдні борги, а судові тяжби щодо стягнення цих боргів тривають по сьогодні. Також автори звернення нагадали, що Леонід Клімов до втечі з країни екс-президента Януковича обіймав посаду його позаштатного радника та голосував за «закони шістнадцятого січня», маючи мандат депутата від «Партії Регіонів».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*