Чи є можливість повернення Януковича

Vesti-ukr.com

Експерт у сфері політтехнологій Віктор Уколов в ефірі українського телебачення висловив думку, що процес суду над Президентом Януковичем затягується навмисне, обростаючи елементами політичного шоу.

Уколов вважає, що метою таких дій може бути спроба повернути побіжного президента в українську політичну сферу для участі на майбутніх виборах. Як доказ своїх міркувань Віктор Уколов нагадав про намір екс-президента самостійно виступити у суді з промовою.

Про перетворення суду над Януковичем в шоу згодні та багато інших оглядачів процесу — в українських мас-медіа постійно обговорюються сутички з поліцією, скарги на суддів, поведінка адвоката обвинуваченого Віктора Сердюка та його команди. У соцмережах судові тяжби по «справі Януковича» неодноразово називали фарсом і посміховиськом.

Відомий політолог Руслан Бортник не згоден з припущенням про повернення Віктора Януковича на політичну орбіту. Він нагадав, що відразу по перетинанню українського кордону він буде затриманий згідно зі статтею КК України, яка не передбачає внесення застави. На думку Бортника, якби Москва захотіла залучити Януковича, він опинився б у Донецьку у 2014 або 2015 році, а РФ одночасно не визнала б українське керівництво після Євромайдану легітимним.

Коментуючи заяву Уколова, політолог Вадим Карасьов заявив, що Януковича в Україні чекають лише потім, щоб «розтерзати» за його дії та рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*