Нова українська школа – проблеми за проблемами

Nashreporter.com

Журналісти поспілкувалися з батьками школярів, які в цьому році вперше випробували введенні стандарти «Нової української школи» (НУШ).

Перша чверть в класах, які вже відчувають освітню реформу, проходить не без ускладнень. Шкіл, які ввели НУШ, в Україні ще недостатня кількість, але й у тих освітніх установах, де діє ця програма, спостерігаються проблеми.

Мешканка Києва у бесіді з журналістами розповіла, що столична 228-я школа не отримала довгоочікуваних «одинарних» парт та зошитів нового формату, а купувати такі зошити мати учня відмовилась принципово, нагадавши про обіцянки влади забезпечити учнів всім необхідним для НУШ.

У Тернополі Василь Семків, батько першокласника, вказав, що в школі №15 на повну комплектацію установи за стандартами НУШ не вистачило коштів, і куплені телевізори, глобуси, карти та розвивальні ігри отримали не всі класи.

На Одещині у місті Подольську батькам учнів «Ліцею №3» довелося самостійно зайнятися виготовленням парт за новими стандартами зі старих, тому, що завезення учнівських меблів до початку навчального року не відбулося.

Важливою проблемою залишається проблема шкільних поборів. У школі міста Харкова на заході, присвяченому закінченню 1-ої чверті, ученицю поставили перед усім класом та оголосили, що дівчинка не отримає святковий торт через небажання її матері фінансово брати участь у купівлі. Виник скандал, класний керівник учениці змушений був написати заяву про звільнення з роботи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*