Росія – нові санкції через Азовського моря

znaj.ua

Європейський парламент працює над документом резолюції, згідно з якою Брюссель посилить санкції проти Кремля у випадку погіршення ситуації в акваторії Азовського моря.

Підготовлена у Страсбурзі резолюція підкреслила порушення Закону під час будівництва моста через Керченську протоку, що з’єднує територію Росії з анексованим півостровом. Також Євросоюзу пропонується створити посаду спецпосланця Брюсселя з питань Донбасу та Криму, чиї обов’язки також охоплять моніторинг ситуації на Азовському морі.

Ситуацію у морі Європарламент побачив, як «наростальний потенціал» ймовірного конфлікту на «європейському порозі», що може суттєво вплинути на держави, які входять до складу Європейського Союзу.

Європейські парламентарії пропонують вимагати від Кремля припинення інтенсивних інспекцій судів в Азовському морі, тому, що це вважається дискримінаційними заходами. Також ЄП висловив свою стурбованість участю компаній європейського походження у будівництві моста через Керченську протоку. Єврокомісія, згідно з резолюцією ЄП, може оцінити дієвість обмежувальних заходів Євросоюзу, а країни-члени об’єднання повинні поділитися даними в разі ймовірних порушень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*