Торгівля між Україною та РФ не припинялася за всі роки війни

samosval.info

Багатьох українців, які більш-менш розуміють ситуацію, хвилює одне і те ж питання: чому за 4 роки війни Україна продовжує закуповувати у Росії вугілля, в той час як на Волині пропадають тонни свого добра?

Багато політиків та економісти знають, що на сьогодні Росія є найбільшим постачальником вугілля в нашу країну, наперекір тому, що на Сході країни триває конфлікт, а наш Президент вже не одноразово говорив «прощавай» країні-агресору. Крім РФ Україна закуповує його й у Сполучених Штатів, і у Канади, у Польщі та в деяких інших країнах, але все ж, основним постачальником була і залишається Росія.

Державна фіскальна служба повідомляє, що в минулому році ми закупили у РФ вугілля на 1,5 мільярди доларів. У поточному році, з січня по вересень, сума вже досягла 1 мільярда 375 тисяч доларів. Це говорить про те, що «остаточне прощавай» було сказано тільки на публіку, а факти свідчать, що обсяги закупівель зростають. Навіть більш, вже наступного року Україна закупить близько 4 мільйонів російського антрацитового вугілля. А це мільярди доларів США, які, в тому числі, підуть і на фінансування російської армії.

Не менш цікава схема “Ротердам+”. Вугілля, нібито, закуповували на біржах Нідерландів, а насправді везли його з “ЛДНР” через російську територію та продавали в нашій країні за нідерландськими цінами. За що Президент і його команда отримали багатомільярдні “відкати” собі в кишеню.

Цукровий завод Порошенка в місті Гайсин, Вінницької області, закуповує вугілля у російських фірм. Цю інформацію підтверджують навіть місцеві жителі, які не одноразово бачили вагони з вугіллям і російськими логотипами, які приходять на підприємство Президента. Попри це, Порошенко при кожній можливості, публічно прощається з Росією та розриває всі відносини.

З усього цього випливає, що наші політики нахабно розкрадають бюджет, продовжують співпрацювати з Росією та отримують “відкати” за свою «блискучу» роботу. Поки шахтарі Волині видобувають вугілля, яке валяється просто неба, самі вони вже понад три місяці не отримують зарплату. Тому що ані самі робітники, ані їх вугілля, нікому не потрібні. За це ж в гаманець не отримаєш і не продаси вітчизняний продукт за нідерландськими цінами… Ось і пропадає добро на вулиці!

А політики знову і знову створюють безвихідні ситуації для України та українців, бо кожна така ситуація – це величезні гроші в кишеню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*