Мураєв: Кабмін і Порошенко добивають нашу країну

Nakipelo.ua

Український депутат, голова партії «Наші» Євген Мураєв у своєму блозі на інформресурсі «Кореспондент» пише, що зараз Кабмін робить все, щоб швидше затвердити бюджет на наступний рік у ВРУ, при цьому, міністри розраховують роздати велику частину грошей «своїм», все інше – залишити державі. Депутат, впевнений, що часті візити представників уряду в Британію та США пов’язані в першу чергу з тим, що уряд має намір якомога швидше домовитися про розміщення єврооблігацій. Водночас, Мураєв зазначив, що такі дії міністрів завдадуть серйозного удару вітчизняній економіці, оскільки кредитні ставки досягають чотирнадцяти відсотків. Такі дорогі зовнішні кредити Україна не брала з початку 2000 років.

Мураєв також нагадав, що кількома місяцями раніше українська влада взяла кредит на шість місяців зі ставкою у 9,2%. Дані дії були прийняті без схвалення Міжнародного валютного фонду. Він також зазначив, що кошти необхідно віддати вже в лютому. У такій ситуації, Президенту та прем’єру довелося знову піти до МВФ, при цьому виконавши частину з основних умов Фонду. Так, в країні підвищили ціни на газ, почали активно продавати землі, а також активізували процес приватизації. В результаті, у МФВ все ж прийняли рішення про черговий транш для України. Зазначається, що Міжнародний валютний фонд вперше дає гроші для проведення виборів, водночас, у Фонді чудово обізнані про те, що, якщо зазначені кошти не зафіксують у держбюджеті, то частина з них буде витрачена не за призначенням, а ще частина – буде вкрадена.

Політик також звернув увагу на те, що наступний рік буде важким для економіки держави, оскільки країні необхідно повернути частину позик. У зв’язку з цим, нинішня влада намагається взяти чергові кредити у МВФ. Крім цього, депутат додав, що ще минулого року Гройсман виступав із заявою, що підвищення газових тарифів в країні не буде.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*