В Україні позбавляють ліцензій будівельні компанії

Juristoff.com

Масштабні перевірки будівельних фірм, які здійснювалися по території всієї України вже починають проявляти перші результати. Так, в державній архітектурно-будівельній інспекції вже почали процес ліквідації ліцензій у будівельних фірм. На сьогодні існують дані лише по двох українським регіонам, однак й вони є досить показовими. Зазначається, що з січня по вересень поточного року інспекція вилучила та пригальмувала дію ліцензій у тридцяти восьми фірм. На території Рівненської області у десяти компаній відкликали ліцензію, а ще у п’яти – припинена діяльність. Не краща ситуація й в Запорізькому регіоні, там ліцензія відкликана у двадцяти трьох фірм, а припинена – у п’ятдесяти компаній. Але водночас, для цих фірм встановили певні тимчасові межі для усунення всіх недоліків. Необхідно також відзначити, що саме забудовник виступає в ролі замовника будівельних робіт, в той час, як виконавцями є будівельні компанії, які й повинні мати необхідну ліцензію.

Інформвидання «UBR.ua» передає, що тимчасове зупинення або відкликання ліцензій у першу чергу пов’язаний з тим, що дані, які надає ліцензіат, відрізняються від тих, які були зафіксовані в результаті перевірок. Тут мова йде про рівень кваліфікованості кадрів, помилки зазначення адрес, чисельність робітників тощо. Представник компанії «Novobud» В’ячеслав Павлов підкреслює, що, якщо фірма залишилася без ліцензії – це не привід для паніки. Після того, як керівництво компанії усуне всі недоліки, які зафіксували в результаті перевірок, фірма знову може подати необхідну документацію для відновлення ліцензії.

Голова відділу продажів «Svitlo Park» Олександр Панфілов спробував заспокоїти всіх можливих покупців квартир та заявив, що існують різні варіації ліцензій, які поширюються не тільки на будівельні фірми, але й на виробників будівельних матеріалів. Водночас, забудовники працюють без ліцензій, однак у них має бути дозвіл на проведення робіт.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*