Кличко зустрівся з Праведниками Бабиного Яру

Golos.ua

У столиці України відбувся захід, в ході якого мер Києва Віталій Кличко відзвітував з приводу перших успіхів реалізації проекту з відкриття Меморіального центру «Бабин Яр». Кличко висловив подяку людям, які під час окупації Києва в роки Другої світової війни переховували євреїв. Тим самим, за словами Кличка, Праведники врятували тисячі життів, й сьогодні їх подвиг не повинен бути забутий.

Кличко повідомив, що розпочато процес створення пам’ятного центру, відкриття якого стане ще одним кроком до того, аби увічнити пам’ять про трагічні події Бабиного Яру та героїзм Праведників. За словами мера, на території майбутнього меморіального центру вже з’явилися дві алеї: Алея Праведників та Алея Мучеників. Крім того, в розпорядження пам’ятного центру передано будівлю по вул. Мельникова 44, де планують розмістити охорону та технічний персонал.

Окремо Кличко торкнувся теми щодо того, яку допомогу столична влада надає Праведникам, яких в Києві налічується 52. За словами мера, матеріальна підтримка надається за програмою «Турбота», в рамках якої Праведники додатково отримують 3700 грн на рік. Крім того з фонду «Заради тебе» виділяються кошти на оплату медикаментів, проведення ремонтних робіт та інші потреби Праведників, які проживають в столиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*