Військова прокуратура України – добробати торгують зброєю

ivasi.news

Представники Військової прокуратури України повідомили, що 24 жовтня співробітники правоохоронних органів затримали чотирьох осіб, які спробували незаконно продати зброю. Зловмисниками виявилися бійці добровольчого воєнізованого формування, які вже не перший місяць заробляють гроші у такий спосіб.

Повідомляється, що четверо чоловіків були затримані як раз в момент здійснення незаконного збуту зброї. На момент затримання вони встигли продати автомат Калашникова, пістолет та патрони. Сума угоди склала 3,6 тисячі доларів. У всіх затриманих були знайдені кошти, які вони отримали в результаті збуту зброї.

В ході досудового слідства було встановлено, що затримані займалися незаконною торгівлею зброї протягом декількох місяців. За період з липня по вересень поточного року вони продали 1 автомат, 3 ручні гранати, 2 пістолети та патрони.

На даний момент співробітники правоохоронних органів намагаються встановити особи інших людей, причетних до незаконного збуту зброї. Згідно з попередньою інформацією серед них є військовослужбовці ЗСУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*