Угорці поскаржилися в ООН на Україну

Obzor.lt

Організації та політичні сили угорської діаспори Румунії направили до Організації Об’єднаних Націй колективне звернення по ситуації в Україні.

Укладачі заяви висловили своє занепокоєння утисками нацменшин Закарпаття, зокрема, переслідуванням представників угорської етнічної громади. Автори спрямованого в ООН листа попросили нагадати українській владі про дотримання 2-ї статті Декларації Об’єднаних Націй, яка забороняє дискримінацію за низкою ознак, включаючи етнічну приналежність. Україна, вказується у зверненні, повинна бути відповідальною за прийняття даного документа та дотримання його положень.

Серед підписантів заяви — члени румунської «Угорської громадянської партії», «Угорської нацради» та інших об’єднань угорців в Румунії.

Нагадаємо, що раніше угорський голова МЗС Петер Сіярто заявив, що вето Будапешта на проведення зустрічей формату «Україна – Альянс» буде знято відразу після внесення Україною змін до закону про освіту, що дозволить етнічним угорцям Закарпаття вивчати рідну мову.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*