На американському ринку зафіксовано рекордний обвал

In.finance.yahoo.com

Інформвидання «UBR.ua» передає, що на фінансовому ринку Сполучених Штатів зафіксовано рекордний обвал. Протягом усього року не було ще ні однієї корекції з таким низьким показником. Відзначається, що індекс NASDAQ на торгах, які відбулися 24 жовтня, впав майже на чотири з половиною відсотки. Такий низький показник є рекордним з часів 2011 року. Причинами різкого обвалу на американському ринку послужило відразу кілька факторів. По-перше, низка великих компаній в цьому році надали вельми невтішну звітну документацію, а по-друге, велику роль зіграло роздратування світових інвесторів. Відзначається, що зараз інвестори масово можуть скидати акції через загрозу торгової війни, а також різкого погіршення стану світової економіки.

Необхідно підкреслити, що високотехнологічна компанія Netflix, нині, демонструє найвищий рівень падіння акцій. Так, компанія втратила близько дев’яти з половиною відсотка вартості всіх акцій. Водночас, федеральна резервна система Сполучених Штатів вже почала активно розпродавати свої акції, які були накопичені нею протягом не одного десятка років. Міністерство фінансів США все також продовжує розміщувати цінні папери, проте попит на них значно скоротився.

Економічний експерт Альпарі Анна Бодрова зазначає, що вже в наступному місяці американській резервній системі необхідно погасити великий обсяг US Treasuries. При цьому в бюджеті зафіксований дефіцит коштів, у зв’язку з цим, потреба в доларах збільшується. Підсумовуючи ситуацію, експерт резюмує, що американський ринок стає все більш слабким.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*