Четверо ув’язнених Чернігівського СІЗО оголосили голодування

Tengrinews.kz

Співробітники прокуратури Чернігівської області повідомили, що в знак протесту проти недостатнього забезпечення лікарськими препаратами четверо ув’язнених Чернігівського СІЗО оголосили голодування. Для встановлення факту відмови від їжі з боку ув’язнених знадобилося проведення спеціальної перевірки. Саме вона показала, що подібна поведінка ув’язнених викликана відсутністю необхідних лікарських препаратів.

У повідомленні прокуратури йдеться про те, що недотримання встановленого обсягу медичної допомоги ув’язненим може спровокувати порушення схеми лікування туберкульозних захворювань й в результаті погіршити стан здоров’я людей, які відбувають покарання в СІЗО.

Представники прокуратури відзначили, що інцидент, який виник в Чернігівському СІЗО, є наслідком низки негативних факторів, в тому числі поганої комунікації між адміністрацією СІЗО та Центром охорони здоров’я кримінально-виконавчої служби.

На даний момент ув’язнені припинили голодування, оскільки отримали необхідні лікарські препарати. Більш того, їх обстежили в спеціальному медичному закладі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*