Польське ОЗУ незаконно переправляло українців до Великобританії

Idzpodprad.pl

Представники прикордонної служби Польщі повідомили, що 25 жовтня співробітники даного відділу розкрили злочинне угруповання, яке займалося незаконним перевезенням громадян України на територію Великобританії. Для цього члени ОЗУ підробляли паспорти українцям, які бажали потрапити до Західної Європи.

За даними Прикордонної служби, на даний момент вдалося встановити причетність чотирьох людей до діяльності даного злочинного угрупування. Один з них є громадянином України. Саме він та його можливі українські «колеги» займалися пошуком жителів України, які хотіли потрапити на територію Сполученого Королівства. Для цього потрібно було надати своє фото та відповідну оплату в розмірі 2-3 тисяч євро.

У свою чергу, члени ОЗУ шукали громадян Польщі, схожих на тих українців, фотографії яких вони отримали. Коли таких поляків знаходили, то просили продати їх свої паспорти за 200-500 злотих. Якщо схожих людей не знаходили, то обробляли фотографії українців за допомогою різних програм. Крім плати за послугу по підробці документів, зловмисники брали гроші за переправлення до Великобританії (1 тисяча євро).

В ході слідства було встановлено, що послугами даного злочинного угрупування скористалися понад 10 українців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*