У Чернівецькій області – епідемія кору

Apollo.tvnet.lv

За інформацією «ТСН» стало відомо, що в населеному пункті Рукшина, розташованому в Чернівецькій області зафіксована епідемія кору. В результаті активізації кору, хворобу зафіксували у сорока п’яти школярів та в одного педагога, яка знаходиться в положенні. На сьогоднішній день лише вісім школярів знаходяться на лікуванні в медичному закладі, інші ж знаходяться вдома.

Заступник головного лікаря Хотинської центральної районної лікарні Алла Яковенко інформує, що молодші пацієнти навчаються тільки в першому класі, в той час як найстарші – учні одинадцятого класу. При цьому, у дітей зафіксовані такі симптоми, як головний біль, блювота, лихоманка, а також слабкість.

Пізніше з’ясувалося, що значна частина з хворих не проходили раніше вакцинацію від кору. Водночас, зазначається, що вперше хвороба активізувалася в місцевій школі ще в минулому місяці. Після цього випадку, чисельність дітей, що заразилися на кір, постійно росла. При цьому, школу закрили на карантин тільки зараз, а причиною послужила навіть не епідемія кору, а ГРВІ.

На даний момент, даний вірус підхопило більше сотні учнів школи. Директор місцевої школи Сергій Шишковський зазначив, що першим захворів один з учнів школи, який напередодні поїхав у Путильський район, де в цей період був зафіксований сплеск кору.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*