Нардеп від БПП стривожився розірванням договору з РФ

hmonghot.com

Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко у телеефірі негативно відгукнувся про розрив однієї з домовленостей Києва з Росією.

За словами парламентарія, домовленість з Кремлем про спільну експлуатацію Азовської акваторії розривати небажано. Денисенко вважає, що розрив приведе нашу країну у глухий кут у юридичному та дипломатичному аспектах, а також у разі звернення до європейських судів.

Вадим Денисенко вважає, що замість розриву домовленостей з Росією про спільне використання загальної для двох країн морської акваторії, необхідно продовжувати нарощування угруповань ВМСУ в даному районі. Тільки таким чином, висловив впевненість парламентарій від БПП, треба вирівнювати паритет присутності в Азовському морі.

Нагадаємо, що Європейський парламент прийняв 25 жовтня резолюцію, яка засуджує дії російської сторони в акваторії Азовського моря. З проектом документа виступили п’ять парламентських фракцій. Резолюцією засуджуються невмотивовані інспекції комерційних судів російськими силовиками, що викликало значні ускладнення у судноплавстві даного району.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*