Підраховані збитки портів України через дії РФ на морі

Sudostroy.com

Глава Мінінфраструктури Володимир Омелян озвучив цифри втрат українських портів від дій РФ в акваторії Азовського моря. Згідно з даними міністра, збитки склали понад один мільярд гривень.

Причиною таких фінансових втрат стали постійні зупинки російською стороною судів іноземних і українських портів приписки. Простоювання судів призвело до втрат судновласників, які склали у сукупності від п’ятнадцяти до півсотні тисяч доларів щодоби, зазначив Омелян.

Середньостатистичні терміни затримки кораблів російськими перевіряльниками в акваторії Азовського моря склали понад тридцять годин.

Збитки торкнулися українських та європейських платників податків, підкреслив міністр, бо частина продукції, яка змушена простоювати через інтенсивні та тривалі перевірки, йшла на європейський ринок.

Нагадаємо, що в четвер 26 жовтня резолюцією Європарламенту дії Росії в даному регіоні були засуджені. Відповідний документ був розроблений і поданий п’ятьма фракціями ЄП. У резолюції підкреслюється, що відповідальність за ескалацію напруженості в Азовському морі буде покладена на Москву та призведе до посилення санкцій тиску на російську владу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*