На партійця “радикалів” скоєно напад

uiamp.org.ua

Нардеп Верховної Ради Дмитро Лінько повідомив, що на лідера молодіжного об’єднання під егідою «Радикальної партії» напала група невстановлених осіб. Потерпілий Ігор Бєлов отримав пошкодження носа та щелепи, а також струс мозку.

Лінько повідомив подробиці інциденту — за словами парламентарія, Бєлова чекали у під’їзді багатоповерхового будинку, у якому проживав лідер молодіжного крила «радикалів». Після побиття нападники вигукнули фразу про «останнє попередження».

Дмитро Лінько висловив упевненість, що за нападом на Бєлова стояв хтось з тих осіб, проти яких проводили акції лідер «молодіжки» та його соратники по об’єднанню, з метою викриття чиновників-правопорушників. Народний депутат не пояснив, про які конкретно акції протесту йде мова та кого вони викривали.

Парламентарій від «Радикальної партії» звернувся до голови МВС та керівників Нацполіції всеукраїнського та столичного рівнів, закликавши силовиків провести належне розслідування, розшукати та призначити покарання замовникам злочину.

Також Лінько гарантував грошову винагороду за інформацію про організаторів нападу, при цьому пообіцявши зберегти анонімність. «Радикал» анонсував відповідь за побиття Бєлова, яка буде дана обов’язково та без попередження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*