Зробити нашу країну процвітаючою за пару років — неможливо

Francais.rt.com

Голова конгресу національних громад України, Йосип Зісельс, впевнений, що перед майбутніми виборами в Україні знов зазвучать як пісня все нові обіцянки тих самих старих популістів, які десятиліттями перебувають при владі, змінюючи тільки крісла й посади. Великий мінус полягає в тому, що більшість населення нашої країни готова саме за них голосувати, обманюючись в черговий раз. А тим часом всі обіцянки про щасливу Україну, якою вона, нібито, стане за пару років — нахабна брехня.

В даному випадку, ані за пару років, ані навіть за 5 років, витягнути країну з тієї ситуації, в якій вона зараз є, — неможливо. Поліпшити стан — так, але зробити квітучою і щасливою — ні.

Проведені соціологами дослідження показують, що кожен третій українець вірить у щасливу Україну “за пару років” та готовий голосувати за популістів, які навчилися красиво говорити, переконливо обіцяти й, прийшовши до «коритця», нічого не робити, крім того, що розкрадати бюджет.

Також не варто плекати ілюзій на рахунок площ, мітингів та майданів. Не там будується щасливе майбутнє, розвинена економіка та сильна армія. Вийшовши на Майдан можна тільки зупинити небажаний шлях розвитку, а далі треба вибудовувати той шлях руху, який обрали. А для цього треба працювати, а не чекати дива. Мовляв, Майдан пройшов, і ось тепер заживемо. Ні! Для явного результату треба працювати, працювати та ще раз працювати й не тільки простому народові, але й політикам і Президенту.

У 1991 ми помилялися, думаючи, що Незалежність ми вже отримали, а далі все зробиться само собою. Тільки кропітка робота та багаторічна праця всього українського народу виведе нашу країну на один рівень з розвиненими країнами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*