«Укрпошта»: ми перестаємо займатися доставленням пенсій

ipnews.in.ua

26 жовтня глава “Укрпошти” Ігор Смілянський вирішив взяти приклад з “Укрзалізниці” і теж оголосити про свою збитковість. Більш того, у компанії навіть є свій антикризовий план, який вона обіцяє ввести, в разі, якщо держава відмовиться підвищити плату за доставляння пенсій. Востаннє ціни ці тарифи піднімали у 2014 році. А значить, кожен місяць відділення знаходяться в селах терплять колосальні збитки в розмірі 3000 гривень.

План оптимізації «Укрпошти» полягає в тому, що з 1 січня 2019 року по Україні закриють 5-7 тисяч відділень пошти знаходяться в селах, тим самим там припиниться доставлення пенсій. Крім цього, як висловився Смілянський, «звільнять» працівників цих відділень пошти. У підсумку, з 11500 пунктів, які займаються доставлянням пенсій, залишаться лише 4300.

Смілянського занепокоїло те, що до держбюджету 2019 року не заклали підвищення тарифу для «Укрпошти». Тому реакції від уряду компанія чекає до 1 листопада 2018 року або компанія почне реалізацію свого плану щодо оптимізації. Також Смілянський підкреслює, що майже половина пенсіонерів отримують свої пенсії через поштові відділення.

У планах на наступний рік у компанії сконцентруватися на поштово-логістичному і фінансовому бізнесі в прибуткових містах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*