Проїзд у пасажирських мікроавтобусах знову дорожчає

1news.zp.ua

На території всієї України фірми приватних пасажирських перевезень почали підйом розцінок за проїзд. Очікується, що до закінчення поточного року, в залежності від регіону, вартість проїзду у міських маршрутних таксі подорожчає в діапазоні від однієї до трьох гривень. Суттєве подорожчання очікується також у сфері приміського пасажирського сполучення — від десяти до двадцяти гривень.

Володимир Назаренко, голова київського транспортного підприємства «Трансгруп», заявив, що очікує подорожчання за проїзд в маршрутках української столиці на одну-дві гривні, але при подорожчанні палива, розцінки маршрутних таксі будуть підвищуватися відповідно.

Олексій Павленко, який очолює асоціацію «Автоперевізники Київщини», висловив упевненість у подорожчанні проїзду в маршрутках Київської області на 20 або 25 відсотків (до десяти гривень).

Дніпро також очікує підвищення цін на проїзд в маршрутних таксі. Глава місцевого профспілкового об’єднання перевізників та автовласників Михайло Тонконогий заявив, що до міського транспортного департаменту вже подано документ на затвердження подорожчання у дніпровських маршрутках на 2 або 3 гривні (зараз вартість проїзду в маршрутних таксі Дніпра становить сім гривень).

В Одесі, яка утримує тариф на проїзд у розмірі семи гривень, місцева влада також обговорюють перегляд тарифу в бік підвищення.

Ряд експертів вказують в огляді транспортної ситуації, що найчастіше підвищення плати за проїзд у сфері пасажирських перевезень є необґрунтованим, а встановлення нових тарифів обумовлюється негласною «зацікавленістю» чиновників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*