Прем’єр-міністр Чехії закликав вигнати 600 000 нелегальних мігрантів з Євросоюзу

Newsmaker.md

В ході спілкування з журналістами англійського видання The Guardian прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш заявив про необхідність скорочення кількості потоків мігрантів в ЄС. Більш того, він наполягає на депортації всіх нелегальних мігрантів з країн Євросоюзу, оскільки вони ставлять під загрозу національну ідентичність та ціннісно-культурні особливості європейців.

На думку Бабіша, замість того, щоб приймати нелегальних мігрантів в необмеженій кількості, необхідно вкладати гроші в економіку тих країн Африки, звідки вони їдуть. Це дозволить перемкнутися на дистанційне рішення міграційного конфлікту, тим самим стабілізувавши ситуацію як усередині ЄС, так і в тих державах, звідки їдуть біженці.

Бабіш підкреслив, що ціннісні орієнтації мігрантів та європейців абсолютно різні, тим не менш, всі вони мають право на існування. Однак, в умовах, коли нелегальні мігранти відмовляються інтегруватися в європейський соціум і намагаються нав’язати власну систему цінностей, це породжує конфлікти. Тому, як вважає Бабіш, європейцям необхідно зберегти свою національну ідентичність, що можливо шляхом депортації майже 600 тисяч нелегальних мігрантів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*